Real Football 2012

Real Football 2012 dla Java

FIFA i PES w jednej grze na telefony Java

Real Football 2012 to realistyczna symulacja piłki nożnej na telefon Java. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i masz telefon Nokia, Samsung, LG lub Sony Ericsson, to pobierz Real Football 2012, bo lepszej wersji FIFA, czy PES na Java nie... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele trybów gry
  • Szeroki wybór klubów i reprezentacji narodowych
  • Bluetooth multiplayer!
  • Wciągająca rozgrywka

Wady

  • Nie wszystkie drużyny i nazwy graczy są prawdziwe
  • Trudności w sterowaniu jeśli mamy małą klawiaturę

Bardzo dobry
8

Real Football 2012 to realistyczna symulacja piłki nożnej na telefon Java. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i masz telefon Nokia, Samsung, LG lub Sony Ericsson, to pobierz Real Football 2012, bo lepszej wersji FIFA, czy PES na Java nie znajdziesz.

Real Football 2012 na java oferuje wiele trybów gry:
- Friendly - mecz towarzyski;
- Euro 2012 z kwalifikacjami włącznie;
- RF League - sezon grany klubową drużyną, w którym rywalizujemy z innymi graczami online o jak najlepszy wynik punktowy;
- Enter The Legend - kierujemy poczynaniami tylko jednego, ale za to legendarnego, gracza podczas całego sezonu;
- Club Master - prowadzimy drużynę klubową przez cały sezon;
- Cup - turniej towarzyski, klubowy lub reprezentacyjny;
- League - sezon ligowy;
- Multiplayer - zagraj spotkanie przeciwko koledze przez Bluetooth;
- Training - po prostu trening;
- Penalty kicks - turniej rzutów karnych.

Real Football 2012 na Java daje możliwość poprowadzenia aż 240 różnych drużyn z najlepszych lig świata. Niestety nie wszyscy zawodnicy mają prawdziwe imiona i nazwiska. Na szczęście gra oferuje możliwość ręcznej edycji personaliów graczy, więc każdy wierny kibic może naprawić ten niewybaczalny błąd twórców Real Football 2012.

Sterowanie w Real Football 2012 na Java jest proste, ale warto przejść tutorial, który znajdziemy w trybie gry treningowej. Do sterowania piłkarzami używamy klawiszy numerycznych lub kierunkowych. Do specjalnych manewrów takich jak podania, strzały czy zwody wykorzystujemy inne klawisze. Niestety jeśli Twoja komórka ma małe klawisze, niektóre kombinacje mogą być trudne do wykonania.

Podsumowując, Real Football 2012 na telefony Java, to bardzo dobra i realistyczna symulacja piłki nożnej na proste telefony komórkowe. Nie możemy spodziewać się takich cudów jak w Real Football 2012 na Android czy iPhone, ale nie mamy się też czego wstydzić. Kibiców piłki nożnej zatrzyma przed ekranem komórki i uratuje przed nudą na wiele godzin.

Najczęściej pobierane Sportowe na java

Real Football 2012

Download

Real Football 2012 1.1.3

Opinie użytkowników o Real Football 2012

Sponsorowany×