Real Football 2012

Real Football 2012 dla iPhone

Mocny kandydat na mistrza piłki nożnej na iPhone i iPad

Real Football 2012 to darmowy symulator piłki nożnej. Choć seria gier Real Football nie jest tak znaną marką jak FIFA czy PES, to jednak grę warto pobrać, ze względu różnorodność trybów rozgrywki, wiele opcji dostosowania wyglądu zawodników i... Zobacz pełny opis

Zalety

  • 14 prawdziwych lig i 350 drużyn
  • Wiele dostępnych trybów gry
  • Bardzo dobry dźwięk i grafika

Wady

  • Odblokowanie wszystkich opcji wymaga czasu

Doskonały
9

Real Football 2012 to darmowy symulator piłki nożnej. Choć seria gier Real Football nie jest tak znaną marką jak FIFA czy PES, to jednak grę warto pobrać, ze względu różnorodność trybów rozgrywki, wiele opcji dostosowania wyglądu zawodników i dobrą grafikę.

Pierwsze wrażenie w zetknięciu z Real Football 2012 na iPhone i iPad jest bardzo pozytywne. Grafika jest dopracowana, a animacje zawodników płynne. Real Football 2012 oferuje dostęp do 14 lig z prawdziwymi nazwami i zawodnikami. W sumie daje to aż 350 drużyn! Aktualizacje gry zapewnią dostęp do aktualnych składów, dzięki pobieraniu informacji o transferach.

Real Football 2012 na iPhone i iPad daje nam możliwość rozegrania kilku rodzajów mistrzostw, meczy towarzyskich, ligi oraz ćwiczenia stałych fragmentów. W RF 2012 na iPhone i iPad bardzo rozbudowane są opcje tworzenia strojów piłkarskich. Pewne rzeczy w grze wymagają czasu do odblokowania. Jeśli nie chcemy czekać, możemy wykupić do nich dostęp za drobną opłatą.

Najczęściej pobierane Sportowe na iphone

Real Football 2012

Download

Real Football 2012 1.2.0

Opinie użytkowników o Real Football 2012

Sponsorowany×